INFO & NÕUANDED - TriinuFotoToon välja punktid, mida tasuks teada, enna aja broneerimist.


INFO


Fotosessiooni broneerimisel tea, et pildid sisaldavad ka fototöötlust ning klient omale musta galeriid(RAW faili) ei saa! - Valides mind oma fotograafiks, ole tutvunud minu käekirjaga.


Piltide arv ei ole piiratud!


* Fotograafi tehtud töid ei ole lubatud omaltpoolt muuta ega lõigata - sh. ka instagrami filtrid! 


* Fotosessiooni broneerimisel tuleb tasuda 50% summast ettemaksuna ning 50% kohapeal. Fotosessiooni saab tühistada/edasi lükata 24h enne sessiooni - Hilisemate tühistamiste korral ettemaksu ei tagastata, samuti ka mitte kohale ilmumisel.

Palun anna broneerides teada, millise paketi kasuks oled otsustanud. Paketid leiad siit : HINNAKIRI


Piltide ooteaeg sõltub sellest, kui palju on tööd eespool ootel. Küsi sessiooni lõppedes personaalselt ja oskan sulle täpsema ajavahemiku öelda.


Koostöö sujub paremini, kui räägid fotograafile kohe kirjateel, mitu on teid tulemas. Kui on lapsi, siis nende vanused jne.Võid jagada väljaotsitud pilte soovitud poosidest jne, et ka mina saaksin end ettevalmistada. Nii on meil rohkem aega kohapeal pildistamisele keskenduda. 

_____________________


NÕUANDED


Pildistama tulles soovitan eelnevalt käia meigis. Annab pildile väga palju juurde.

Minu soovitused, kelle tööga on kõik kliendid alati rahule jäänud : 


Johanna - IG: Makeupbykirs

Evelin - FB: Lauluga kauniks
Feelika - FB: Make-up by Feelika Piir

Tulles pildistama pere või suurema grupiga, püüdke valida ühtne stiil- sarnased toonid, et pilt jääks tervik. Parim riietus on enda jaoks mugav. Kuna stuudio on vaba ja palju saab istuda, siis vali riided, millega end mugavalt tunned ja hea ka istuda on.Kui sul on pildistamiseks oma kindlad ideed/soovid, siis anna kindlasti mulle sellest teada aega broneerides.