• Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo

Stuudiosessioonid


Minu juurde tulles on võimalik pildistada ka siseruumis. / Alates november 2021
Kuidas seda täpselt nimetada- ma ei teagi. Tegu on minu koduhoovis asuva vana saunamajaga, mis ajutiselt sai pisut korda kõpitsetud minu Tartu stuudiost alles jäänud asjakeste jaoks. Mida aeg edasi, seda mõte edasi ja nii olen seal läbi viinud mitmeid sessioone. Julgemad külastasid eelmisel aastal ka jõulupiltideks, külmas ja karges ja puhuriga, villastes sokkides ja kampsunites - aga just nii see õige jõuluhõng hinge poebki.
Sel aastal (2021) pildistan jõulusessioone pisut soojemas, sest sügise alguses soojustasime ruumi ning sisse tuleb kamin ja lõpuks saab sooja. Kui tunned, et just sellist elamust sa tahaksid, siis oled oodatud broneerima. Ruum on üleni valge, pildid sünnivad endiselt minulikud ja minumalistlikud.

Mida tasuks teada, enne jõulusessiooni broneerimist.

* Pildistan 1 pere korraga (kuni 6 inimest), kuna ruum on väike, ei hakka lubama, et suured pered - õed vennad ja nende lapsed kõik ühele pildile mahuksid.

* Ruum on maalähedane, ole sina ka. Ära otsi kapist uhket kleiti, millega jõulupeole minna. Otsi mugav riietus, villased sokid, kampsunid ja soe tunne südamesse ja tule. Nurgad on sellised, et saab istuda ja end mugavalt tunda kamina ees, seega, tule nii, et on mugav ja hea ja ei pea muretsema selle pärast, kas ka istudes kõik ilus ja hea välja näeb.

Riietuse toonidest soovitan endiselt, nagu tavasessioonidelgi lihtsaid, helgeid toone. /Valge,beez,hall,pruun. Jõulusessioonidel on kombeks kasutada palju ka rohelist ja punast - Mainin siis siinkohal ära, et need värvid võivad lõpptulemusel veidi erineda sellest, mis värv tegelikkuses pluusil on. 

* Lapsega pildistades võid kaasa võtta tema lemmikraamatu, et saaksite seda koos vaadata.

* Arvesta, et koht on Tartust 30-40 min sõidu kaugusel, ära hiline, sest siis on meil vähem aega pildistamiseks.


Võta hea tuju ja tule pildile :) Rohkem pilte nurkadest jõuab minu sotisaalmeedia kontodele oktoobri lõpuks.